Jak radzić sobie ze spłatą kredytu.

Większość ludzi ma zaciągnięte jakieś pożyczki czy też kredyty, ale nie koniecznie oznacza to, że ma się wtedy kłopoty z pieniędzy. Niekiedy opłaca się nawet zadłużyć, dlatego że oprocentowanie pożyczki jest zdecydowanie mniejsze niżeli stopa inflacji lub nie ma go w ogóle. Ja przeważnie korzystam z przyznanej przez bank karty debetowej, która spłaca się automatycznie. W ogóle nie dochodzi do takiej sytuacji dodatkowego naliczania odsetek za wykorzystanie środków z karty. Mając firmę, odsetki od wziętego kredytu traktuje się tak samo jak koszty prowadzenia działalności gospodarczej. Niewątpliwie najbardziej korzystną formą rozmaitych kredytów jest lizing, gdyż lizing w całości traktowany jest jak koszt i  można go sobie odliczyć od własnego podatku dochodowego. Nie zawsze niestety natomiast bywa tak, że kredyt jest dla nas formą optymalnej decyzji. Czasem zmusza nas życiowa sytuacja do zaciągnięcia kredytu, który nie jest dla nas korzystny. Jesteśmy po prostu przymuszeni do takich decyzji. Są to tzw. trudne kredyty, których to stopa procentowa a także prowizja nie jest wcale dla nas opłacalna. Nasze zadłużenie często może nawet doprowadzić do takiej spirali, w której odsetki przerastać będą nasze możliwości spłaty.

Znakomitym narzędziem do uporania się z zadłużeniem jakie mamy jest bez wątpienia konsolidacja kredytów. Wszystkie nasze zobowiązania wobec wszelkich instytucji finansowych są w konsolidacji łączone w jeden kredyt, który jest łatwiej spłacać. Nasze  wszelkie zobowiązania przejmuje placówka bankowa poprzez spłatę naszego całego zadłużenia pieniężnego. Taka czynność doprowadza, że stopa oprocentowania jest niższa a także zdecydowanie korzystniejsza dla nas. Bardzo często bywa tak, że to jedyna możliwość by zdołać wyjść z swojego zadłużenia, które jest obciążone strasznie wysokimi stopami oprocentowania, ponieważ były zaciągnięte w parabankach albo u firm które zajmują się tak zwaną lichwą.
+ posts

Marek Wielgo jest doświadczonym specjalistą od nieruchomości z ponad 15-letnim stażem w branży. Jego pasją jest pomaganie klientom w realizacji ich marzeń o idealnym domu lub lokalu mieszkalnym. Marek jest ekspertem w zakresie nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych i zawsze stara się zapewnić swoim klientom najwyższą jakość usług.

Jego podejście opiera się na indywidualnym podejściu do każdego klienta, co pozwala mu dokładnie zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Marek jest znany z tego, że zawsze jest gotów słuchać swoich klientów i odpowiadać na każde pytanie. Jego profesjonalne podejście, wiedza i doświadczenie pozwala mu na skuteczne doradztwo i pomoc w podejmowaniu decyzji związanych z nieruchomościami.

Marek Wielgo to także osoba z bardzo dobrą znajomością rynku nieruchomości. Jego wiedza o lokalnych rynkach i trendach w branży pozwala mu na skuteczne negocjacje cen i warunków transakcji. Ponadto, Marek jest zawsze dobrze poinformowany o wszelkich zmianach w przepisach dotyczących nieruchomości, dzięki czemu może w pełni chronić interesy swoich klientów.

Marek Wielgo to nie tylko specjalista od nieruchomości, ale także człowiek z wysokimi standardami etycznymi i wartościami. Jego uczciwość, lojalność i zaangażowanie w realizację potrzeb klientów zawsze przyciągają nowych klientów i budują długotrwałe relacje z obecnymi klientami.

O Marek Wielgo

Marek Wielgo jest doświadczonym specjalistą od nieruchomości z ponad 15-letnim stażem w branży. Jego pasją jest pomaganie klientom w realizacji ich marzeń o idealnym domu lub lokalu mieszkalnym. Marek jest ekspertem w zakresie nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych i zawsze stara się zapewnić swoim klientom najwyższą jakość usług. Jego podejście opiera się na indywidualnym podejściu do każdego klienta, co pozwala mu dokładnie zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Marek jest znany z tego, że zawsze jest gotów słuchać swoich klientów i odpowiadać na każde pytanie. Jego profesjonalne podejście, wiedza i doświadczenie pozwala mu na skuteczne doradztwo i pomoc w podejmowaniu decyzji związanych z nieruchomościami. Marek Wielgo to także osoba z bardzo dobrą znajomością rynku nieruchomości. Jego wiedza o lokalnych rynkach i trendach w branży pozwala mu na skuteczne negocjacje cen i warunków transakcji. Ponadto, Marek jest zawsze dobrze poinformowany o wszelkich zmianach w przepisach dotyczących nieruchomości, dzięki czemu może w pełni chronić interesy swoich klientów. Marek Wielgo to nie tylko specjalista od nieruchomości, ale także człowiek z wysokimi standardami etycznymi i wartościami. Jego uczciwość, lojalność i zaangażowanie w realizację potrzeb klientów zawsze przyciągają nowych klientów i budują długotrwałe relacje z obecnymi klientami.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Finanse i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *