Postępowanie w momencie wypadku drogowego

Jak się zachować po kolizji drogowej – pomoc drogowa

Nasz świat jest wypełniony mnóstwem rozmaitych wypadków. Mają miejsce one bardzo często w różnorakich branżach. Transport jest przepełniony tego typu smutnych zdarzeń. Wypadki to jedne z częstokroć występujących. Ofiarami tego typu zdarzeń bardzo często są kierowcy, pasażerowie, piesi, osoby podróżujące rowerami, robotnicy. Właściwie każdy kto bierze udział w ruchu drogowym jest w pewien sposób narażony na rozmaite zagrożenia, dlatego na drodze panuje powszechna zasada ograniczonego zaufania. W przypadku kolizji konieczna jest pomoc. Podstawowym celem takiej pomocy jest głównie przewiezienie oraz holowanie pojazdów które uległy usterce albo kolizji. Transportują oni auta do warsztatów, ubezpieczalni lub różnorakich innych miejsc wskazanych przez właścicieli.

Jak działa autoholowanie

Autoholowanie to czynność która polega na holowaniu przy pomocy profesjonalnych aut – lawety. Pojazdy tego typu są wyposażone w sygnały ostrzegawcze, należy je także zabezpieczyć trójkątem ostrzegawczym a oprócz tego pachołkami. Najczęściej użytkuje się takiej specjalnej platformy która opuszcza się do poziomu drogi a pojazd wciągany jest na lawetę przy zastosowaniu spalinowej bądź elektrycznej wciągarki. Stalowa linka potrafi dźwignąć pojazd który waży nawet parę ton. Specyfika wypadków, które bardzo często zaskakują nas swoją formą przymusza pomoc drogową do ciągłego rozwijania się oraz powiększania swoich własnych możliwości.

Sprawdzony portal : http://kazauto.pl

Pierwsza pomoc – jak zachować się w razie kolizji

Na naszym świecie miejsce mają bardzo dziwne i niezwykle trudne do okiełznania wypadki, które z rozwijającą się cywilizacją oraz technologią trudno zminimalizować. Uczestnicząc w wypadku drogowym powinniśmy zachować zimną krew oraz zawsze posiadać przy sobie numer kontaktowy do firmy która zajmuje się pomocą drogową. Oczywiście nigdy nie mamy pojęcia co może nam się wydarzyć, w szczególności w momencie kiedy udajemy się w dalszą podróż. Trzeba pamiętać, że w razie jakiegoś wypadku nie możemy przestawiać samemu swojego pojazdu. Jedyne co możemy uczynić (o ile mamy taką oczywiście możliwość) to odpowiednio zabezpieczyć miejsce wypadku specjalnym trójkątem ostrzegawczym według zasad kodeksu drogowego. Następne kroki postępowania to oczywiście wezwanie policji, pogotowia ratunkowego – jeżeli jest taka potrzeba oraz jeżeli mamy możliwość udzielamy pierwszej pomocy poszkodowanym.

+ posts

Marek Wielgo jest doświadczonym specjalistą od nieruchomości z ponad 15-letnim stażem w branży. Jego pasją jest pomaganie klientom w realizacji ich marzeń o idealnym domu lub lokalu mieszkalnym. Marek jest ekspertem w zakresie nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych i zawsze stara się zapewnić swoim klientom najwyższą jakość usług.

Jego podejście opiera się na indywidualnym podejściu do każdego klienta, co pozwala mu dokładnie zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Marek jest znany z tego, że zawsze jest gotów słuchać swoich klientów i odpowiadać na każde pytanie. Jego profesjonalne podejście, wiedza i doświadczenie pozwala mu na skuteczne doradztwo i pomoc w podejmowaniu decyzji związanych z nieruchomościami.

Marek Wielgo to także osoba z bardzo dobrą znajomością rynku nieruchomości. Jego wiedza o lokalnych rynkach i trendach w branży pozwala mu na skuteczne negocjacje cen i warunków transakcji. Ponadto, Marek jest zawsze dobrze poinformowany o wszelkich zmianach w przepisach dotyczących nieruchomości, dzięki czemu może w pełni chronić interesy swoich klientów.

Marek Wielgo to nie tylko specjalista od nieruchomości, ale także człowiek z wysokimi standardami etycznymi i wartościami. Jego uczciwość, lojalność i zaangażowanie w realizację potrzeb klientów zawsze przyciągają nowych klientów i budują długotrwałe relacje z obecnymi klientami.

O Marek Wielgo

Marek Wielgo jest doświadczonym specjalistą od nieruchomości z ponad 15-letnim stażem w branży. Jego pasją jest pomaganie klientom w realizacji ich marzeń o idealnym domu lub lokalu mieszkalnym. Marek jest ekspertem w zakresie nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych i zawsze stara się zapewnić swoim klientom najwyższą jakość usług. Jego podejście opiera się na indywidualnym podejściu do każdego klienta, co pozwala mu dokładnie zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Marek jest znany z tego, że zawsze jest gotów słuchać swoich klientów i odpowiadać na każde pytanie. Jego profesjonalne podejście, wiedza i doświadczenie pozwala mu na skuteczne doradztwo i pomoc w podejmowaniu decyzji związanych z nieruchomościami. Marek Wielgo to także osoba z bardzo dobrą znajomością rynku nieruchomości. Jego wiedza o lokalnych rynkach i trendach w branży pozwala mu na skuteczne negocjacje cen i warunków transakcji. Ponadto, Marek jest zawsze dobrze poinformowany o wszelkich zmianach w przepisach dotyczących nieruchomości, dzięki czemu może w pełni chronić interesy swoich klientów. Marek Wielgo to nie tylko specjalista od nieruchomości, ale także człowiek z wysokimi standardami etycznymi i wartościami. Jego uczciwość, lojalność i zaangażowanie w realizację potrzeb klientów zawsze przyciągają nowych klientów i budują długotrwałe relacje z obecnymi klientami.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Pomoc drogowa i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *