Apartament w okolicy Szczecina

Dom jednorodzinny w jakimś większym miejscu

W dzisiejszych czasach trudno jest odnaleźć jakieś mieszkanie albo domek w większym mieście. A wszystko dzieje się tak, że urbanizacja w Polsce jest na wysokim poziomie i po prostu na rynku brakuje wolnych mieszkań w odniesieniu do ludzi, którzy je szukają. Częstokroć wydaje się nam, iż takie rzeczy dzieją się tylko w Chinach natomiast niestety zaczyna tak być na na całej kuli ziemskiej. Dużym negatywem na naszą przyszłość jest to, że cały czas brakuje chętnych do inwestowania w różnego typu nieruchomości. Trochę mnie to dziwi, ponieważ istnieje ogromny popyt na mieszkania jak mówiłem wcześniej, więc możemy na tym naprawdę dobrze zarobić. Decydują się na to natomiast nieliczni.

Jakiś czas temu zauważyłem tekst w sieci internet zatytułowany „Domy jednorodzinne Warszawa poszły jak świeżutkie bułeczki „, jak się okazało jakiś inwestor wybudował całe osiedle strzeżonych mieszkań. Ceny tych domów w znacznym stopniu przekraczały rozsądne ceny za kiepski stan techniczny i niewykończone wyposażenie. Jak się okazuje wszystkie mieszkania na tym osiedlu zeszły w tym dniu, w którym były wystawione na rynek. Jest to niezwykle intrygujący przykład tego, jak kłopot ten narasta.

Domy Szczecin, to zwroty, które są wpisywane są do wyszukiwarki internetowej kilkaset razy każdego dnia przez obywateli naszego kraju. Szkoda mi jest osób, które nie potrafią odnaleźć dla siebie jakiegoś mieszkania, niestety za każdym razem nasze społeczeństwo cierpi na wszelkich błędach rządów oraz braku ludzi, którzy wzięliby się za coś porządnie. Niestety zawsze tak już było i prawdopodobnie tak będzie za każdym razem. Jednakże mam wielką nadzieję, że coraz więcej inwestorów zdecyduje się na inwestycje w nieruchomości, co sprawi, że nareszcie nie będziemy się musieli tak strasznie męczyć ze znalezieniem mieszkania.

Mam też nadzieję, że coraz więcej będzie takich wpisów jak ten który przytoczyłem dziś, przykładowo „domy wilanów” czy „domki ulica śliczna”. Z pewnością na takie coś będziemy musieli czekać kilka lat, ponieważ póki co nie widać, ażeby ktokolwiek zabierał się za budowanie kolejnych osiedli mieszkaniowych, a przecież coś takiego nie trwa kilka miesięcy.

Przejdź również: 

+ posts

Marek Wielgo jest doświadczonym specjalistą od nieruchomości z ponad 15-letnim stażem w branży. Jego pasją jest pomaganie klientom w realizacji ich marzeń o idealnym domu lub lokalu mieszkalnym. Marek jest ekspertem w zakresie nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych i zawsze stara się zapewnić swoim klientom najwyższą jakość usług.

Jego podejście opiera się na indywidualnym podejściu do każdego klienta, co pozwala mu dokładnie zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Marek jest znany z tego, że zawsze jest gotów słuchać swoich klientów i odpowiadać na każde pytanie. Jego profesjonalne podejście, wiedza i doświadczenie pozwala mu na skuteczne doradztwo i pomoc w podejmowaniu decyzji związanych z nieruchomościami.

Marek Wielgo to także osoba z bardzo dobrą znajomością rynku nieruchomości. Jego wiedza o lokalnych rynkach i trendach w branży pozwala mu na skuteczne negocjacje cen i warunków transakcji. Ponadto, Marek jest zawsze dobrze poinformowany o wszelkich zmianach w przepisach dotyczących nieruchomości, dzięki czemu może w pełni chronić interesy swoich klientów.

Marek Wielgo to nie tylko specjalista od nieruchomości, ale także człowiek z wysokimi standardami etycznymi i wartościami. Jego uczciwość, lojalność i zaangażowanie w realizację potrzeb klientów zawsze przyciągają nowych klientów i budują długotrwałe relacje z obecnymi klientami.

O Marek Wielgo

Marek Wielgo jest doświadczonym specjalistą od nieruchomości z ponad 15-letnim stażem w branży. Jego pasją jest pomaganie klientom w realizacji ich marzeń o idealnym domu lub lokalu mieszkalnym. Marek jest ekspertem w zakresie nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych i zawsze stara się zapewnić swoim klientom najwyższą jakość usług. Jego podejście opiera się na indywidualnym podejściu do każdego klienta, co pozwala mu dokładnie zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Marek jest znany z tego, że zawsze jest gotów słuchać swoich klientów i odpowiadać na każde pytanie. Jego profesjonalne podejście, wiedza i doświadczenie pozwala mu na skuteczne doradztwo i pomoc w podejmowaniu decyzji związanych z nieruchomościami. Marek Wielgo to także osoba z bardzo dobrą znajomością rynku nieruchomości. Jego wiedza o lokalnych rynkach i trendach w branży pozwala mu na skuteczne negocjacje cen i warunków transakcji. Ponadto, Marek jest zawsze dobrze poinformowany o wszelkich zmianach w przepisach dotyczących nieruchomości, dzięki czemu może w pełni chronić interesy swoich klientów. Marek Wielgo to nie tylko specjalista od nieruchomości, ale także człowiek z wysokimi standardami etycznymi i wartościami. Jego uczciwość, lojalność i zaangażowanie w realizację potrzeb klientów zawsze przyciągają nowych klientów i budują długotrwałe relacje z obecnymi klientami.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Nieruchomości i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *