Makijaż permanentny w mieście Szczecin

DROGA DO PIĘKNYCH BRWI – OPIS O ZABIEGU MICROBLADING

Prawie każda z Nas pewnie myślało już o korygowaniu brwi za pomocą microblading. Jednak chyba jeszcze nigdzie nie widywałam się z relacje z zabiegu – krok po kroku. Dlatego więc, jeśli jesteście ciekawe jak wygląda microblading w studiu makijażu permanentnego, to zapraszam do naszego sprawozdania.

Makijażu nie tatuuje się maszynką do normalnego tatuażu ale specjalnym piórem na które składa się tzw. pen i mikroostrze – stworzone z wielu igiełek układanych w prostej linii, te łudząco przypominają mały ostrze. Dlatego również jest to mega precyzyjna praca, wymagająca czułej makijażystki, ponieważ każdy maciupki włosek jest zrobiony ręcznie i za każdym razem dobrze wykonany.

Następnie po wykonaniu włosków za pomocą pena, brwi dodatkowo będą malowane na parę minut barwnikiem, aby się jeszcze lepiej zakolorowały.
Makijaż permanentny Brwi to sposób na utrwalenie makijażu przez długi okres, bez potrzeby codziennego wykonywania makijażu. Chcąc być na co dzień wyjątkowa, nawet na jacuzzi, klubie fitness jak i na ślubie koleżanki, a makijaż ma być trwały to koniecznie rozważ microblading.

Czy Microblading sprawia ból

Nie będę kłamała – nie jest całkowicie niebolesny. Pomimo używa się specjalnej maści oraz znieczulenia na bazie lidokainy.
Ja miałam delikatny ból połączony z specyficznym odgłosem drażniącej skóry. Jednak końcowy efekt po zrobieniu microbladingu spokojnie rekompensuje nam ten minimalny dyskomfort i gdybym miała iść na zabieg raz jeszcze to nie zwlekałabym się ani chwili.

Ile kosztuje microblading w Szczecinie?

Makijaż permanentny kosztuje od 500 zł do 1350 zł w zależności od salonu i osoby, która zrobi zabieg. W cenę wkalkulowany jest zabieg uzupełniający, który wykonujemy najczęściej po 35 dniach, gdy kobiece brwi się zregenerują. Wtedy można minimalnie skorygować ich wygląd, dorobić włoski w miejscach, w których ich brakuje a także dopigmentować. Efekt zabiegu microblading utrzymuje się od pół roku do trzech lat.

Umów termin w popularnym studiu makijażu permanentnego w portowym mieście Szczecin lub na stronie Permanent24.com.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Zdrowie i uroda. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.