Makijaż permanentny w Szczecinie

GOTOWA DO ŁADNYCH BRWI A DOKŁADNIEJ REPORTAŻ Z ZABIEGU MICROBLADING

Wiele z Was zapewne myślało już o korygowaniu brwi za pomocą microblading. Jednak chyba jeszcze nigdzie nie natknęłam się z relacje z zabiegu – krok po kroku. Dlatego więc, jeśli jesteście ciekawe jak wygląda microblading w realu, to zapraszam do naszego lektury.

Microbladingu nie tatuuje się maszynką do standardowego tatuażu ale specjalnym piórem na które składa się tzw. pen oraz mikroostrze – zbudowane z ogromu igiełek układanych w prostej linii, co łudząco przypominają mini skalpel. Dlatego również jest to mega dokładna praca, która wymaga czułej dłoni, bo prawie każdy pojedynczy włosek jest rysowany ręcznie i powinien być przemyślany.

Następnie po wytatuowaniu włosków z pomocą pióra, brwi dodatkowo będą namaszczane na chwilę kolorem, aby się jeszcze lepiej zapigmentowały.
Makijaż Brwi to sposób na utrwalenie makijażu przez dłuższy czas, bez konieczności codziennego malowania. Gdybyś chciała być na co dzień piękna, nawet na jacuzzi, klubie fitness lub na weselu koleżanki, a makijaż winien być wyjątkowy to koniecznie wybierz się na microblading.

Czy Makijaż permanentny brwi jest bolesny

Nie będę opowiadać głupstw – nie jest w 100 procentach bezbolesny. Pomimo używa się właściwej maści i znieczulenia na podstawie lidokainy.
Sama odczułam delikatny ból połączony z jakimś dziwnym odgłosem drapania skóry na głowie. Jednak końcowy efekt po zrobieniu makijażu permanentnego spokojnie wynagradza mi ten delikatny dyskomfort i gdybym miała iść na zabieg ponownie to nie zastanawiałabym się ani sekundy.

Jak dużo makijaż permanentny w Szczecinie?

Makijaż permanentny w Szczecinie kosztuje od 500 pln do 1350 zł w zależności od studia microblandingu i artystki , która wykonuje zabieg. W cenę wliczony jest zabieg uzupełniający, który robi się najczęściej po 35 dniach, kiedy kobiece brwi się zagoją. Wtedy możemy minimalnie skorygować ich kształt, dorysować włoski w miejscach, gdzie ich brakuje a także do koloryzować. Efekt zabiegu microblading trzyma się od pół roku do trzech lat.

Umów termin w znanym studiu microbladingu w portowym mieście Szczecin lub na stronie Permanent24.com.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Zdrowie i uroda. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.