Okna energooszczędne i pasywne

W JAKIM CZASIE ZAMIENIAĆ OKNA W KATOWICACH?

Jak widać, technika produkcji okien bardzo mocno poszła na przód, względem ostatnich lat. Zupełnie popularniejsze materiały i technologie montażu i produkcji, pozwalają niemal do 90% usunąć utraty temperatury w mieszkaniu.

Kiedy warto przemyśleć o tym, aby zamienić zużyte okiennice na nowoczesne, pasywne?

Wiodoącym powodem bywają nieszczelne, zniszczone okna wstawione w mieszkaniu. Zazwyczaj są to popękane okna plastikowe, przez które swobodnie świscze wiatrzysko, wtłaczając do domu chłodne powietrze. Okna zmieniać powinno się zazwyczaj w sytuacji, jeśli została położona termomodernizacja dla lokalu. Aby okazała się w stu % funkcjonalna, powinno się pomyśleć o tym, aby naprawić okna na okna pasywne. Jednakże, jeśli mówimy ciepły montaż okien, jest on możliwy do wykonania najczęściej w budynkach własnych, z uwagi na potrzeby przygotowania rusztowania pod montaż okna w ociepleniu. Domownicy budownictwa bliźniaka, na ogół muszą się zadowolić się tylko oknami energooszczędnymi. Warto też podkreślić to, ile wychodzi różnica w cenie między oknami pasywnymi i energooszczędnymi}, a także ich zamontowaniem. Bez wątpienia ciepły montaż okien jest bardzo kosztowny. Bierzę się to z większej czasochłonności, i również wykorzystania innych materiałów. Również same okna są droższe w zakupie niż okna energooszczędne.

Taka inwestycja będzie jak najbardziej opłacalna. Uzyskamy nie tylko lepszą ochronę wnętrza lokalu przed utratami ciepła i również podniesie się wartość ocieplanego budynku, czyniąc go znacznie atrakcyjniejszą ofertą przy opcjonalnej odsprzedaży.

Z naszego doświadczenia widzimy, że ocieplając pomieszczenia w Katowicach należy zwrócić uwagę głównie na Okna. To zazwyczaj okna bywają powodem największej straty ciepłego powietrza z domu. Jeśli chciałbyś aby specjalista przyjechał i wycenił wymianę Twoich okien w Katowicach, bez zbędnych formalności skontaktuj się z nami.

Okna energooszczędne na: Finestre.com.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Budownictwo i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.